Kategori: Sample Data-Articles
Yayınlanma: 25 May 2012 Gösterim: 3910
Yazdır

İ. Caner GENÇ ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) : Çeviriler, İçerik Yönetimi, Fotoğraflar (Administrator)

Öğretmen - İngilizce

Vedat ÖZTÜRK ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) : İletişim, İçerik Yönetimi, Fotoğraflar (Moderator)

Uzman Teknik Öğretmen - Elektrik

H.Levent POLAT ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) : Kontrol , İçerik Yönetimi, Fotoğraflar (Moderator)

Uzman Teknik Öğretmen - Elektrik

Mehmet ARABACI ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) : 

Fercan

Bankacı

 Site Yönetimi Yöre Temsilcileri

( Bu bölümde yer alan arkadaşlar Bilgisayarı olup, güncel bilgileri sitemize aktarabilecek arkadaşlardan oluşmuştur. Bu arkadaşlar sayesinde o yöredeki develerimizi, devecilerimizi, yörenin devecilik kültürünü derlemeyi, paylaşmayı amaçlıyoruz.)


Temsilcilerimiz: (Yöreler alfabetik sıradadır)

                              : 

Antalya-Demre..... : 

Antalya-Kumluca.. : 

Aydın-Bozdoğan... :

Aydın-Çine............. :

Aydın-Germencik... :

Aydın-İncirliova...... : 

Aydın-Köşk.............: Musa SEZEK ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Aydın-Kuşadası..... :

Aydın-Kuyucak...... : Nuri ERİLERİ ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Aydın-Merkez........ : (Arapkuyusu)

Aydın-Söke............ : Kamil AĞIR (Bağarası, Haydarlı) ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Aydın-Yenipazar.... :

Balıkesir-Burhaniye : Hakan İMAM (Pelitköy) ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Çanakkale-Ayvacık. :

Çanakkale-Biga....... : Metin ÖZER ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Çanakkale-Çan........: 

Çanakkale-Ezine..... : 

Denizli-Sarayköy..... :

İzmir-Bergama......... : Mehmet MERT ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

İzmir-Kemalpaşa...... : Saim TURAN (Ulucak) ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İzmir-Merkez............ :

İzmir-Selçuk............. :

İzmir-Tire.................. :

İzmir-Torbalı.............. :

Manisa-Ahmetli......... : (Gökkaya)

Manisa-Salihli............ : 

Muğla-Bodrum.......... : Özgür ACAR (Ortakent, Turgutreis, Yalıkavak, Mumcular) ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Muğla-Milas.............. : Emin ÖZEN ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Muğla-Yatağan......... :

FORUM

far3