Get Adobe Flash player

Kategori: Joomla!
Yayınlanma: 01 Ocak 2011 Gösterim: 2802
Yazdır

Camel-Face-1024x768Bu site gelmiş geçmiş tüm devecilerimize, bu işe gönül vermiş tüm güreş severlere ithaf edilmiştir.

             Ülkemizin zengin kültür mozaiğinin bir parçası olan deve güreşleri, özveriyle münferit olarak çabalayan devecilerimiz sayesinde ayakta kalmayı başarmış olan bir geleneğimizdir.

 

              Bu geleneğimizi yaşatmaya çalışan tüm devecilerimize, deve güreşi derneklerimize, deve güreşlerini düzenleyen tüm resmi ve tüzel kişilere bu çabalarından dolayı teşekkürü borç biliriz.

                   Hazırladığımız bu site bu konudaki en kapsamlı sitelerden biri olup, uzun süren araştırmaların sonucunda derlenen bilgilerden oluşmuştur. Sitemizdeki bilgilerin, fotoğrafların,filmlerin kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

                   Bu siteyi oluşturan bizler; amatör bir ruhla hareket eden, bu geleneğimizle ilgili bilgileri sistematik bir yapıda toplamayı , develer hakkında bilgileri, devecilerimizi, sahip olduğunuz develerinizi, güreş düzenleyen dernekleri, komiteleri, resmi ve özel kişileri, yörelerimizi, bu konuyla ilgili meslek dallarını, fotoğrafları, videoları paylaşmayı ve bu geleneğimize gönül vermiş tüm insanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir topluluğuz. ......

FORUM

far3